





638 ₴
Домкрат гідравлічний "стовпчик" 2 т, 148-278 мм WUBER W22010
Домкрат гідравлічний телескопічний призначений для легкого підйому автомобіля з вантажопідйомністю до 2 тонн, дозволяє виконувати ремонтні роботи з обслуговування:
Виготовлено пристрій із високоякісного чавуну, що робить всю конструкцію міцною та стійкою до пошкоджень.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wuber |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 278 мм |
| Висота підхоплення | 148 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |