


1 348 ₴
Домкрат гідравлічний "стовпчик" 10 т, 200-405 мм WUBER W22013
Домкрат гідравлічний телескопічний призначений для легкого підйому автомобіля з вантажопідйомністю до 10 тонн, що дозволяє виконувати ремонтні роботи з обслуговування:
Виготовлено пристрій із високоякісного чавуну, що робить всю конструкцію міцною та стійкою до пошкоджень. Широкий діапазон підйому від 200 мм до 405 мм забезпечує комфортну та безпечну роботу з автомобілями з різними типами підвіски.
Гідравлічний запобіжний клапан значно підвищує рівень безпеки під час використання підйомника. Спускний клапан дозволяє швидко та безпечно опускати шток стовпчикового витягу, забезпечуючи точність при виконанні робіт.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wuber |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 405 мм |
| Висота підхоплення | 200 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4.8 кг |
| Стан | Новий |