
18 323 ₴
В асортименті високоякісна модель ТГН-250, розрахована на установку в різних моделях автомобільних підйомників. Траверса є гідравлічної, може встановлюватися на всі чотирьохстійкові підйомні механізми, а також на моделі пантографного типу. Виріб розраховане на вивішування коліс і підходить для роботи з легковим автотранспортом і легкими вантажними авто.
Особливості моделі ТГН-250
Пропонований варіант траверси має ножиці конструкцію і відрізняється рядом позитивних якостей:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 118 кг |
| Висота підйому | 28 |
| Вантажопідйомність | 2500 |
| Макс/хв ширина колії | 1200/770 мм |
| Максимальна ширина підпор | 1500 мм |
| Мoдель | ТГН-250 |
| Призначення | Вивішування коліс |
| Особливості | Для четырехстоечного підйомника і моделей пантографного типу |
| Товар | Траверса |