
15 898 ₴
Візок для інструментів 7 секцій TORIN TBR-L4007-X
Візок для інструментів призначений для зберігання, систематизації та зручного переміщення інструменту в автомайстернях, сервісних центрах, виробничих цехах та інших промислових приміщеннях. Міцна конструкція із високоякісного матеріалу забезпечує надійність та тривалий термін служби при інтенсивній експлуатації.
Візок оснащений висувними секціями на напрямних, забезпечує плавний хід і зручний доступ до інструменту. Передні колеса зафіксовані за напрямком руху, а задні є поворотними та оснащені гальмами для стійкої фіксації візка під час роботи. Продумана конструкція із семи секцій різної висоти дозволяє раціонально розмістити як дрібний, так і великий інструмент.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |