
3 356 ₴
Підкатний домкрат 3t Miol 80-240
Домкрат призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Мобільний, компактний і зручний в експлуатації.Оснащений одинарної ручкою. Високо стійкий до перекосу. В домкраті застосовується слабо які впливають стиску спеціальне масло (індустріальне АІ).
| Технічні характеристики | |
| Бренд | Miol |
| Тип | гідравлічний домкрат |
| Вид | підкатний |
| Вантажопідйомність | 3 т |
| Висота зачепа | 130 мм |
| Максимальна висота підйому | 410 мм |
| Матеріал підйомної площадки | метали |
| Підйомна рукоятка | приводна ручка |
| Вага | 19 кг |
| Упаковка | картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 410 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Виробник | Miol |