




4 171 ₴
Підкатний домкрат 3t з поворотною ручкою Miol 80-245
Призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Мобільний, компактний і зручний в експлуатації.
Оснащений одинарної поворотною ручкою(360°), що дозволяє експлуатувати домкрат у важкодоступних місцях при будь-якому розташуванні під автомобілем
Високо стійкий до перекосу.
| Технічні характеристики | |
| Бренд | Miol |
| Тип | гідравлічний домкрат |
| Вид | підкатний |
| Вантажопідйомність | 3 т |
| Висота зачепа | 130 мм |
| Максимальна висота підйому | 410 мм |
| Матеріал підйомної площадки | метали |
| Підйомна рукоятка | приводна поворотна (360) ручка |
| Вага | 19 кг |
| Упаковка | картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 410 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Виробник | Miol |