
121 000 ₴
В наявності високоякісна модель електрогідравлічного підйомника від Launch, спеціально розрахованого на автомайстерні, висота стель у яких невелика. Модель TLT-235SBA є 2-стоечной і ефективна для підйому автотранспорту з вагою не більше 3,5 т. Завдяки цьому даний підйомник 220В може використовуватися для ремонту і огляду (у рамках технічного обслуговування) буквально будь-якого легкового автомобіля.
Продукція доступна для замовлення в кількості від одного виробу. Також можливий дрібний і середній опт. Телефонуйте.
Пропонований варіант автомобільного підйомника має ряд переваг:
Замовляйте Launch TLT-235SBA прямо зараз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Launch |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Виліт задніх лап | 800 мм |
| Виліт передніх лап | 1200 мм |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Кількість масла | 10 л |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники двостійкові |
| Час опускання | 40 сек |
| Час підйому | 50 сек |