
267 410 ₴
Установка обслуговування кондиціонерів (вантажні) Robinair AC790PRO .
Застосовується для всіх видів спецтехніки, автобусів, легкових та комерційних транспортних засобів.
Дана установка працює в двох режимах:
Robinair AC790PRO має власну базу автомобілів:
Abarth; Alfa Romeo; Aston Martin; Audi; Bentley; BMW; Cadillac; Chevrolet, Chrysler; Citroen; Dacia; Daewoo; DAF; Daihatsu; Daimler; Dodge;errari;iat;ord; Honda; Hummer; Hyundai; Infiniti; Isuzu; Iveco; Jaguar; Jeep; Kia; Lamborghini; Lancia; Land Rover; LDV; Lexus; Lincoln; LTI; MAN; Maserati; Mazda; Mercedes Benz; Mercedes Benz Truck; Mercedes Benz Evolution; MG; MG Motor UK; Mini; Mitsubishi; NeoMan; Neoplan; Nissan; Opel, Peugeot, Porsche; Proton; Renault; Renault Trucks; Rover; Saab; Scania; Seat; SetraBus; Skada; Smart; Ssangyong; SubaruSuzuki; Toyota; TVR; Volkswagen; Volvo; Volvo Trucks.
Технічні характеристики:
| Тип охолоджуючого речовини: | R-134a |
| Потужність вакуумного насоса: | Двоступінчастий, 283л/хв (10 CFM) |
| Максимальний тиск: | 16 бар (232 psi) |
| Робоча температура: | 10 – 50 °C |
| Ємність бака: | 35 кг |
| Масляний бак: | 2 х 2000 мл |
| Ефективність водоотделительного фільтра: | 710 cc |
| Компресор: | см 5/8 HP 21 |
| Манометри: | 80мм, Class1 pulse-free |
| Заправні шланги: | 244 см / SAE-J2196 |
| Габаритні розміри: | 128x69x69 см |
| Об'єм пам'яті: | 4 Мб |
| Точність ваг: | ± 5 г |
| Точність вимірювань: | ± 3 % |
| Вага: | 120 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robinair |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шланга | 2440 мм |