





108 086 ₴
Фугувальний верстат з ножовим валом «helical» JET 54AHH. Верстат призначений для фугування деревини і продуктів її переробки. Два робочих столу і корпус стругального вузла виконані з чавунного литва. Обидва столу регулюються по висоті за допомогою гвинтових механізмів. Переміщенням переднього столу, який є перспективним, регулюють глибину стругання. Для точності виконання робіт встановлена відповідна розмітка. Задній стіл, що приймає, зміщують тільки при налагоджувальних операціях під час обслуговування верстата. Упор заготівлі також виконаний з чавуну і має механізм для регулювання нахилу в обидва боки. Фіксація вибраного положення проводиться різьбовим зажимом. Дана модель має вал "helical", який оснащений 28 твердосплавними ріжучими вставками, які розташовуються в кілька рядів по спіралі. Має чотири ріжучих граней.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - 54АНН
Споживана (вихідна) потужність - 1,35 (0,75) кВт
Частота обертання строгального валу - 5500 об/хв
Діаметр строгального валу - 63 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) - 15х15х2,5 мм
Кількість ножів - 28
Максимальна ширина заготовки - 150 мм
Глибина стругання за один прохід - 0-3,0 мм
Розміри столу фугування (ДхШ) - 1700х180 мм
Розміри фугувального упору (ДхВ) - 960х102 мм
Кут нахилу фугувального упору - -45-0-45°
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1677х610х953 мм
Вага - 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 1.35 кВт |
| Тип верстата | Фугувальний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 130 кг |
| Висота | 953 мм |
| Довжина | 1677 мм |
| Ширина | 610 мм |