





2 294 ₴
Драбина 5 ступенів Intertool LT-0035
Пропонований варіант складаний сходів має такі переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 12 кг |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1625 |
| Об`єм | 0.078057 |
| Профіль | Сталевий круглий |
| Розмір ступеня | 380*260 мм |