
1 619 ₴
Стрем'янка алюмінієва 4 ступені Intertool LT-1004
Стремянка алюмінієва на 4 ступені Intertool LT-1004. Висота до платформи 850 мм. Виконана з високоміцного алюмінієвого профілю. Має 4 нековзні рифлені сходинки і майданчик, зручний поручень. Висота до платформи 850 мм, що витримує навантаження до 150 кг, важить 3,7 кг. На ніжках встановлені пластикові заглушки, які запобігають ковзанню і дряпання поверхні. Дуже зручна і компактна.
Технічні характеристики:
Профіль - алюмінієвий прямокутний
Кількість ступенів - 4 од
Висота до платформи - 850 мм
Максимальне навантаження - 150 кг
Вага - 3,750 кг
Об'єм - 0,000036 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 3.7 кг |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 4 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Побутова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи | 850 мм |