




6 051 ₴
Насос для басейну 0.55 кВт Hmax 10м Qmax 300л/хв LEO (772221)
Насоси даної серії призначені для перекачування води в системах водопідготовки плавальних басейнів і можуть виконувати функції циркуляційного насоса фільтрувальної установки в контурі системи водообміну басейну, систем гідромасажу та інших фільтрувальних установок. Обладнаний попереднім фільтром грубого очищення води для захисту від невеликих твердих частинок.
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Насосна частина:
Електродвигун:
Купити насос для басейну LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 772221 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 290 |
| Висота, мм | 278 |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, " (дюйм) | 2 1/2 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 2 1/2 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Довжина кабелю, м | 1.5 |
| Довжина упаковки, мм | 585 |
| Довжина, мм | 553 мм |
| Клас захисту | IPX5 |
| Клас ізоляції | В |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна висота всмоктування, м | 3.5 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Маса, кг | 9.95 |
| Матеріал корпусу | Високоміцний технополімер |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Напор min, м | 0.5 |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 200 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 3 |
| Номінальний напір, м | 6 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо) |
| Продуктивність min, л/хв | 50 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 230 |
| Ширина, мм | 190 мм |