



3 324 ₴
Свердловинний Насос шнековий 0.37 кВт H 130(65)м Q 20(13.3)л/хв Ø75мм (нерж) AQUATICA (DONGYIN) (777201)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачання з свердловин і резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Насосна частина:
Електродвигун:
Купити насос шнековий свердловинний DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 777201 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь |
| Висота упаковки, мм | 160 |
| Висота, мм | 544 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 3/4 |
| Діаметр свердловини, мм | від 93 до 110 мм |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 1 |
| Діаметр, мм | 75 мм |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Довжина упаковки, мм | 565 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 60 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 |
| Максимальний діаметр свердловини, мм | 110 |
| Маса, кг | 7.85 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Мінімальний діаметр свердловини, мм | 93 |
| Потужність двигуна приводу, к.с. | 0.5 л.с. |
| Потужність, Вт | 370 Вт |
| Напор max, м | 108 |
| Напор min, м | 25 |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 13 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 3 |
| Номінальний напір, м | 85 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Вміст абразивовмісів (піска, глини, вапна тощо): не більш ніж 0.5% |
| Продуктивність max, л/хв | 20 |
| Продуктивність min, л/хв | 5 |
| Тип двигуна | Асинхронний, оливний наповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 140 |