



2 081 ₴
Насос дренажний садовий 0.4 кВт Hmax 5.5 м Qmax 150л/мін LEO (773242)
Насоси даної серії обладнані поплавковим вимикачем і можуть використовуватися для перекачування чистої води, подачі води з відкритих водойм, відкачування води з підвальних приміщень, погребів, колодязів, резервуарів, систем зрошення і поливу низького тиску.
Насосна частина:
Електродвигун:
Купить насос дренажный садовый LEO Вы можете, оформив заказ в нашем интернет-магазине с помощью простой формы, доставка осуществляется по всей Украине. Если у Вас возникли вопросы, Вы можете позвонить по указанным номерам телефонов или заказать обратный звонок. Специалисты нашего интернет-магазина предоставят Вам подробные консультации и помогут сделать правильный выбор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773242 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 440 |
| Висота, мм | 284 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 1/4 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 2 |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Довжина упаковки, мм | 245 |
| Довжина, мм | 221 мм |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | В |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 |
| Маса, кг | 4.9 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Напор min, м | 2 |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 100 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 1.7 |
| Номінальний напір, м | 3 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Особливості | Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо) |
| Продуктивність min, л/хв | 25 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 220 |
| Ширина, мм | 158 мм |