





5 414 ₴
Насос вихровий свердловинний 1.1 кВт H 100(38)м Q 45(30)л/хв Ø96мм AQUATICA (DONGYIN) (777312)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачання з свердловин і резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Насосна частина:
Електродвигун:
Купити насос вихровий свердловинний DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Вихровий |
| Глибина до дзеркала води | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 777312 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь |
| Висота упаковки, мм | 210 |
| Висота, мм | 540 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 до 150 мм |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Діаметр, мм | 96 мм |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Довжина упаковки, мм | 610 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 60 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Максимальний діаметр свердловини, мм | 150 |
| Маса, кг | 14 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Мінімальний діаметр свердловини, мм | 120 |
| Потужність двигуна приводу, к.с. | 1.5 л.с. |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Напор max, м | 79 |
| Напор min, м | 7 |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 30 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 7.2 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Вміст абразивовмісів (піска, глини, вапна тощо): не більш ніж 0.15% |
| Продуктивність max, л/хв | 45 |
| Продуктивність min, л/хв | 10 |
| Робоче колесо | Латунь |
| Тип двигуна | Асинхронний, оливний наповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 190 |