



7 527 ₴
Відцентровий Насос свердловинний 1.5 кВт H 108(80)м Q 90(60)л/хв Ø80мм AQUATICA (DONGYIN) (777095)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачання з свердловин і резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Насосна частина:
Електродвигун:
Купити відцентровий насос свердловинний DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина до дзеркала води | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 777095 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь |
| Висота упаковки, мм | 130 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Діаметр свердловини, мм | від 93 до 110 мм |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Довжина кабелю, м | 2.8 |
| Довжина упаковки, мм | 1825 |
| Довжина, мм | 1727 мм |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 60 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Маса, кг | 17 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Потужність двигуна приводу, к.с. | 2.0 л.с. |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Напруга, В | 220-240 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 9.7 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Вміст абразивовмісів (піска, глини, вапна тощо): не більш ніж 0.25% |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна приводу | Асинхронний, маслонаполненный, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Тип корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 95 |
| Ширина, мм | 80 мм |