


9 105 ₴
Відцентровий Насос свердловинний 1.1 кВт H 65(43)м Q 140(100)л/хв Ø102мм (кабель 35м) AQUATICA (DONGYIN) (777494)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачання з свердловин і резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Насосна частина:
Електродвигун:
Купити відцентровий насос свердловинний DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Глибина до дзеркала води | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 777494 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 1/4 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 до 150 мм |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Довжина кабелю, м | 35 |
| Довжина, мм | 950 мм |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 60 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Максимальний діаметр свердловини, мм | 150 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Потужність двигуна приводу, к.с. | 1.5 л.с. |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 6.6 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Вміст абразивовмісів (піска, глини, вапна тощо): не більш ніж 0.25% |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, оливний наповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина, мм | 102 мм |