

7 260 ₴
Насос дренажний 0.4 кВт Hmax 9м Qmax 216л/хв LEO (773113)
Насоси даної серії обладнані поплавковим вимикачем і можуть використовуватися для перекачування чистої води, подачі води з відкритих водойм, відкачування води з підвальних приміщень, погребів, колодязів, резервуарів, систем зрошення і поливу низького тиску.
Конструкція:
Технічні характеристики:
Купити насос дренажний LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773113 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 440 |
| Висота, мм | 380 |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Довжина упаковки, мм | 220 |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 45 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 |
| Маса брутто, кг | 17 кг |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Напруга, В | 220 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 220 |
| Ширина, мм | 170 мм |