
2 298 ₴
Приставна драбина алюмінієва на 12 ступенів Intertool LT-0112. Виготовлена з високоміцного екструдованого алюмінієвого профілю ,відповідає всім європейським стандартам. Має 12 ступенів з рифленою поверхнею. На ніжках встановлені пластикові заглушки, які запобігають ковзанню і дряпання поверхні Вага 5 кг, висота 3400 мм Максимальне навантаження 150 кг
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5 кг |
| Висота драбини | 3.4 м |
| Кількість ступенів | 12 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип сходів | Приставні |
| Ширина сходів | 0.38 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3400 |
| Ширина щаблі | 280 мм |