

19 999 ₴
Професійне пристрій, що використовується для перевірки і очищення електромагнітних форсунок різних виробників. Діагностування форсунок дозволяє перевірити продуктивність, форму конуса розпилу, герметичність, оцінити швидкість спрацьовування/відпускання голки. Очищення із спеціальним розчином і тестування форсунок можливо проводити навіть не знімаючи з паливної рампи.
Для правильної експлуатації приладу необхідно закрити заглушками невикористані місця для установки форсунок, обов'язково відключати тиск повітря при встановленні/зняття форсунок, не допускати тиск в рампі більше 6 атмосфер, з допомогою манометра стежити за роботою пристрою.
Режими «Перевірка» і «Універсал» мають додаткові параметри дозволяють змінювати тривалість і частоту імпульсів на гарячу - під час роботи.
Цей пристрій має додаткові режими очищення:
«Економ» - при мінімальній витраті чистячої рідини і можливістю змінювати тривалість упорскування всіх інжекторів або індивідуально;
«Економ-Авто» - на форсунки дається ряд імпульсів, максимально підсилює результативність процедури очищення, можна регулювати час роботи і паузу між початком наступної роботи форсунки.
Стенд має 8 режимів роботи: «Перевірка», «Витік», «Геометрія», «Універсал», «Очищення», «Динаміка», «Економ», «Економ-Авто».
Для зручності та більш безпечної експлуатації вбудовано підсвічування факела розпилу і підставка для склянок (в базову комплектацію не входить). У комплект додані перехідники для промивки форсунок у зворотному напрямку і шайби для більш тонких інжекторів.
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення, В | 220 +/- 10% |
| Гранично допустимий тиск в рампі (очистка форсунок на стенді), атм | 1 |
| Кількість діагностованих форсунок | 6 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Вага | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, не більше, Вт | 60 |
| Вологість навколишнього середовища не більше, % | 75 |
| Напруга управління форсунками, В | 6; 12 |
| Діапазон температури зберігання, З | 0 ... +45 |
| Стакан приймальний ( скло, 150мл) | 6 |
| Воронка заливна, шт. | 1 |
| Комплект перехідників (11мм.), | 6 |
| Робочий діапазон температури навколишнього середовища, З | +10 +35 |
| Циліндр мірний ( скло, 100мл) | 1 |
| Комплект перехідників (14мм.) | 6 |