



6 374 ₴
Драбина алюмінієва 3-х секційна універсальна розкладна 3*10 ступенів Intertool LT-0310
Драбина алюмінієва 3-х секційна універсальна розкладна Intertool LT-0310. Виготовлена з високоякісного алюмінієвого профілю. Має три секції, кожна з яких оснащена 10 рифленими ступенями шириною 280 мм. Висота в розкладеному вигляді 6766 мм. На ніжках встановлені антиковзні двокомпонентні опорні заглушки. Унікальність даної моделі в тому, що дозволяє її використовувати і як драбину, і як приставні сходи. Витримує навантаження до 150 кг.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 15.4 кг |
| Кількість ступенів | 10 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в розкладеному вигляді | 6766 мм |
| Ширина сходів | 836 |
| Ширина щаблі | 280 мм |