



5 099 ₴
Драбина алюмінієва універсальна розкладна телескопічна 4*4 ступені Intertool LT-2044
Драбина алюмінієва універсальна розкладна,телескопічна Intertool LT-2044. Виготовлена з високоякісного алюмінієвого профілю .Дві секції з'єднані шарнірним механізмом.Кожна секція складається з двох висувних частин, в секції 4 ступені з рифленою поверхнею. Сходи надійно фіксуючих замками. Висота драбини в розкладеному вигляді 3989 мм. Зручна у використанні, при транспортуванні та зберіганні (розміри в складеному вигляді 1205*570 мм). Шарнірний механізм дозволяє використовувати її як драбини і приставних сходів. На ніжках встановлені антиковзні двокомпонентні опорні заглушки. Унікальність даної моделі в тому, що дозволяє її використовувати і як драбину, і як приставні сходи. Витримує навантаження до 150 кг.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 12.7 кг |
| Кількість ступенів | 4 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип сходів | Приставні |
| Ширина сходів | 0.57 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в розкладеному вигляді | 3989 мм |