
2 549 ₴
Драбина алюмінієва телескопічна Intertool LT-3020. Має 6 ступенів c рифленою поверхнею, шириною 300 мм. Надійність кріплення забезпечують замки-фіксатори. На ніжках встановлені пластикові заглушки, що забезпечують надійне зчеплення з опорною поверхнею. Витримує навантаження до 150 кг. В складеному вигляді висота 615 мм, ручка для перенесення.
Технічні характеристики:
Тип - телескопічна
Висота - 2000 мм
Висота в складеному вигляді - 615 мм
Кількість ступенів - 6 од
Ширина сходинки - 300 мм
Максимальне навантаження - 150 кг
Вага - 5,200 кг
Об'єм - 0,023400 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 8 кг |
| Висота драбини | 2 м |
| Кількість ступенів | 6 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип сходів | Приставні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному вигляді | 615 мм |
| Ширина щаблі | 300 мм |