







88 572 ₴
Фугувальний верстат (400 В) JJ-866.
Даний верстат відноситься до професійного класу з шириною стругання 200 мм, обладнаний довгими масивними чавунними столами. За бажанням може комплектуватися стругальним валом helical. Верстат укомплектований масивним чавунним фуговальним упором з регулювальним механізмом черв'ячного типу. який забезпечує точну і жорстку установку кута нахилу в діапазоні від прямого положення до 45° вліво або вправо. Відмінною особливістю цієї моделі є параллелограммный механізм регулювання висоти столів. Данный механизм подразумевает использование рычагов на осях вместо наклонных скользящих направляющих, нет ни винтов, ни эксцентриков, а усилие от рукоятки прикладывается непосредственно на сторону параллелограмма. Внутреннее трение и люфты в такой конструкции минимальны, что позволяет при настройке перемещать тяжелые столы (регулируются оба: и приемный, и разгрузочный) с наименьшими усилиями и максимально точно.
Комплектация:
Технические характеристики:
Модель - JJ-866HH
Артикул (400 В) - 10000250T
Потребляемая (выходная) мощность - 2,8 (1,5) кВт
Частота вращения строгального вала - 6000 об/мин
Диаметр строгального вала - 81 мм
Размер ножей (ДхШхТ) - 205х19х3,0 мм
Количество ножей - 3
Максимальная ширина заготовки - 200 мм
Глубина строгания за один проход - 0–3,0 мм
Размеры фуговального стола (ДхШ) - 1828х205 мм
Размеры фуговального упора (ДхВ) - 968х120 мм
Угол наклона фуговального упора - -45°-0-45°
Диаметр вытяжного штуцера - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1828х640х1010 мм
Вага - 160 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 2.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фугувальний |
| ЧПУ | Ні |
| Ширина заготовки | 200 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 160 кг |
| Висота | 1010 мм |
| Довжина | 1828 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 81 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |