


56 170 ₴
Барабанний шліфувальний верстат JET 22-44 Plus.
Дана модель верстата відноситься до класу професійних. В основному використовується в столярних майстернях, а також на виробничих об'єктах, де виконується реставрація або ж виробництво меблевої продукції та інших виробів з деревини.
Корпус станка выполнен из чугунного литья, это обеспечивает жесткость всей конструкции и позволяет защитить основные и второстепенные узлы от механических повреждений и других негативных факторов. Рабочий узел станка состоит из алюминиевого барабана и обеспечивает качественную обработку заготовки. Сам барабан устойчив к нагрузкам, он не деформируется в процессе эксплуатации.Уникальность этой модели в том, что барабан обладает функцией самоохлаждения. Специфика материала способствует быстрому отводу тепла, которое образуется вследствие работы станка под нагрузкой.
Верстат має регулювання швидкості подачі заготовки, що дозволяє добитися максимально високої точності в роботі. Висота барабана також налаштовується за допомогою спеціального маховика.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - 22-44 Plus
Артикул (230 В) - 649003KM
Споживана (вихідна) потужність - 2,3 (1,3) кВт
Частота обертання барабана - 1400 об/хв
Шліфувальний барабан - ø127х560 мм
Ширина шліфувальної стрічки - 75 мм
Швидкість подачі - 0-3 м/хв
Розмір транспортерної стрічки (ШхД) - 560х1205 мм
Ширина області шліфування (у два проходу) - 550 (1100) мм
Товщина заготовки - 0,8-100 мм
Мінімальна довжина заготовки - 60 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1050х680х600 мм
Вага - 115 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Споживана потужність | 2.3 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 115 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 1050 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Шліфувальний по дереву |