Отзывы о компании Магазин "АВТОИНСТРУМЕНТ"
- сергей п.
- Роман З.
Второй раз заказываю инструмент у этого продавца. Заказ выполняют в максимально быстрые сроки, сегодня заказала, на следующий день получила товар. Был нюанс со вторым заказом, но благодаря менеджеру всё быстро решили, за это отдельное спасибо!
Вита К.Сделка на маркетплейсе Prom.uaВиходять на звязок. Можна узгодити незрозумілості
Андрей К.Сделка на маркетплейсе Prom.uaПерше враження було суперово і на жаль оманливе. Замовив все онлайн, і все було з помітками "в наявності" і в той же день зателефонував менеджер, спільно уточнили кожен елемент сказала все є, все відправляємо...ТТН не приходила значить нічого не відправили...після вихідних був ще один дзвінок, і з 4 по списку предметів в наявності був тільки 1, ще 2 елементи запропонували іншої фірми на пару сотень дорожче, і ще 1 елемент відсутній взагалі(зі слів менеджера очікується за тиждень півтора). Оскільки такий інструмент мені був потрібний, погодився на перерахунок замовлення вже без 1 елемента(попередньо 3134 грн за 4 елемента, а пізніше після перерахунку за 3 елемента вийшло 3047 грн).
Спілкування з менеджерами задоволений, приймно, спокійно, конретно. Загалом тривалість замовлення з 08.10.21 по 14.10.21. Все приїхало гарно і надійно запаковане. Комплектність теж все ок. Не було тільки супроводжуючих документів (чек чи накладна з магазину).Андрій Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Денис К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро К.
Менеджеры работают очень оперативно! Молодцы, рекомендую!!!
Руслан Б.все робить , все підійшло
Юрий П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Дмитрий К.
