






23 920 ₴
Ножичний візок Cormak TA15 - це унікальний пристрій, який використовується в багатьох галузях промисловості. Невеликі розміри візка дозволяють маневрувати в невеликих просторах.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Довжина ручки | 915 мм |
| Максимальна висота підіймальній силі | 220-740 мм |
| Розмір таблиці | 740 x 435 x 35 мм |
| Тип скера | Гідравлічний |
| Чиста/Валова вага | 47 кг |