Відгуки про компанію Магазин "АВТОІНСТРУМЕНТ"
Додати відгук
- Александр О.
Чудове
Віталій Б.- Євгеній П.
- Андрей Д.
- Антон Р.
- Антон Р.
На жаль, товару не було в наявності, магазину треба оновлювати актуальні залишки товарів
Ірина Ч.- Роман Б.
- Евгений Ч.

Товар якісний, новий. Гарно запаковано