




42 330 ₴
Ножичний візок Cormak TA50 - використовується в автомайстернях при розбиранні двигуна, коробки передач або іншого обладнання. Також і в інших галузях господарства, таких як склади, фабрики, будівельні майданчики.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Довжина ручки | 950 мм |
| Коригування таблиці | 280-850 мм |
| Максимальна висота підіймальній силі | 850 мм |
| Розмір таблиці | 800*500*50 мм |
| Тип скера | Гідравлічний |
| Чиста/Валова вага | 75 кг |