






Відправка з 04 травня 202620 786 ₴
Портативний кондиціонер 230 В до 20 м2 THUNDER BIXO
Портативний кондиціонер призначений для охолодження, обігріву, осушення та вентиляції приміщень у випадках, коли встановлення стаціонарної спліт-системи неможливе. Компактні розміри, лаконічний дизайн та інтуїтивно зрозуміле керування дозволяють легко інтегрувати пристрій у будь-який інтер'єр та створити комфортний мікроклімат. Кондиціонер підтримує налаштування температури та швидкості вентилятора. У комплект входить пульт дистанційного керування, також передбачено керування через мобільний додаток Tuya Smart/Smart Life для пристроїв на Android та iOS.
Модель відрізняється простою установкою та мобільністю – кондиціонер зручно переміщати між кімнатами. Оптимальна площа охолодження становить 20 м2. Пристрій економічно витрачає електроенергію та використовує екологічний холодоагент R290. Додатково в комплекті поставляється віконний ущільнювач CLIMALOCK, який запобігає потраплянню теплого повітря та комах до приміщення та підходить для різних типів вікон.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Потік повітря | 270 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | ширина — 33 см, висота — 70 см, глибина — 28 см |
| Потужність нагрівання | 2,05 кВт |
| Довжина напірної труби | 150 см |
| Холодоагент | екологічний R290 |
| Потужність охолодження | 2,64 кВт |
| Потужність осушення (функція зниження вологості) | 24 л/24 рік |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Діапазон температур охолодження | 15-31°C |