







1 719 370 ₴
Комплектація:
Робочий стіл:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST CNC MACHINEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 000 кг |
| Габаритні розміри | 5800х3400х3550 мм |
| Рух по осі X/Y/Z | 1800/900/800 мм |
| Кількість інструментів | 24 шт. |
| Конус шпинделя | BT40 |
| Максимальне навантаження | 2000 кг |
| Потужність двигуна | 15 кВт |
| Розміри столу | 2000х900 мм |
| Відстань від шпинделя до столу | 150-950 мм |
| Відстань шпиндель — колона | 965 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 1-10000 об./хв |
| Точність позиціювання на 300 мм X/Y/Z | 0,003/0,003/0,003 мм |
| Пришвидшена швидкість подавання по осі X/Y/Z | 24/24/24 м/мин |