


90 550 ₴
Бензинова реверсивна віброплита Lumag RP 200 HPC (32 кН) - це ефективне обладнання для ущільнення і трамбування грунту, піску та інших сипучих матеріалів перед зведенням фундаментів, прокладанням тротуарів, вкладанням бруківки та іншими роботами по благоустрою територій. Працює на базі 4-тактного бензинового двигуна Loncin об'ємом 270 куб.см і потужністю 6 кВт. Якісне повітряне охолодження двигуна запобігає перегріву при інтенсивних навантаженнях, а верхнє розташування клапанів зменшує розхід палива. Наявність реверсивного ходу забезпечує відмінну маневреність обладнання. Швидкість руху плавно регулюється в обох напрямках.
Глибина ущільнення - до 500 мм, відцентрова сила - 30,5 кН. Продуктивність роботи становить близько 450 м²/год. Для безпечності роботи клиновий ремінь захищений з усіх боків. Ця реверсивна віброплита має регульовану ручку і комплект коліс, що суттєво покращує зручність експлуатації.
В комплект поставки входять:
Більше про віброплити, їх види та особливості - у відповідях на запитання.
Є 2 основні типи віброплит:
Центробіжна сила — це сила, яка виникає внаслідок обертання ексцентрика у плиті. Вона визначає, наскільки глибоко віброплита може ущільнити ґрунт. Чим вища сила — тим ефективніше ущільнення.
В основі роботи віброплити лежить вібраційний механізм, який складається з ексцентрика (або кількох ексцентриків), що обертається. Цей обертовий ексцентрик створює центробіжну силу, яка передається на робочу плиту. Завдяки вібраціям частинки матеріалу починають рухатися, зменшуючи порожнини між собою і ущільнюючись під власною вагою та тиском плити.
Глибина ущільнення залежить від ваги віброплити:
Головною перевагою наявності реверса (руху назад) віброплити є її маневреність в обмеженому просторі. Ще завдяки можливості швидкої зміни напрямку руху оператор може обробляти великі площі швидше, ніж з прямохідною плитою, що збільшує продуктивність роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 193 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість резервуара | 6 л |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина герметизації | 500 мм |
| Кількість вібраційних ударів | 4810 уд./хв |
| Потужністю | 6 кВт |
| Напрямок руху | Туд-сюда |
| Загальні розміри | 775x430x1120 мм |
| Робоча швидкість | 25 м/хв |
| Розмір пластини | 700x360 мм |
| Сила удару | 30,5 кН |
| Тип двигуна та розміри | 4-тактний 270 см3 |
| Тип запуску | Ручний запуск |
| Тип палива | Бензин |
| Рівень потужності звуку | 108 дБ(A) |