
2 549 ₴
Мотокоса 1,3 кВт Intertool DT-2232
Применяется для кошения травы и мелкого кустарника. Имеется 3-х лепестковый металлический нож и катушка с леской в комплекте делает данный бензиновый триммер универсальным. Имеет 2-х тактный бензиновый двигатель объемом 32,6 куб.см и мощностью 1300 Вт с системой охлаждения воздуха, совершающий 7 000 оборотов за 1 минуту. Легкая смена аксессуаров также способствует максимальному удобству работы с мотокосой.
Технічні характеристики:
Потужність: 1300 Вт
Об'єм двигуна: 32.6 куб. см
Тип двигуна: бензиновий одноциліндровий 2-тактний
Тип запуску: ручний витяжної стартер
Швидкість обертання: 7000 об/хв
Об'єм паливного бака: 0.7 л
Ширина зрізу: 420 мм
Розміри: 183*61*42 мм
Комплектація: котушка з волосінню і металевий ніж
Вага: 7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32.6 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | котушка з волосінню,металевий ніж |
| Потужність | 1300 |
| Розміри | 183*61*42 мм |
| Тип двигуна | бензиновий одноциліндровий,2-тактний |
| Тип запуску | ручний витяжної стартер |
| Ширина зрізу | 420 мм |