






Відправка з 04 травня 202632 480 ₴
Портативний кондиціонер 230 В до 30 м2 THUNDER INFINION
Кондиціонер застосовується для охолодження, обігріву, осушення та вентиляції повітря в приміщеннях. Модель відрізняється компактним виконанням, сучасним дизайном та простим управлінням, що дозволяє легко використовувати пристрій у житлових та комерційних просторах та підтримувати комфортний мікроклімат.
Оснащений регулюванням температури та трьома режимами роботи вентилятора. Управління здійснюється з панелі, з пульта дистанційного керування або через мобільний додаток Tuya Smart/Smart Life (Android та iOS), де також доступне налаштування часу роботи. Пристрій легко встановлюється і за потреби переміщається. Площа охолодження становить до 30 м2. Кондиціонер відноситься до класу енергоефективності A та використовує екологічний холодоагент R290. У комплект входить універсальний віконний ущільнювач CLIMALOCK, що перешкоджає проникненню теплого повітря та комах тв підходить для всіх типів вікон.
Особливості:
Характеристики:
Габаритні розміри
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Потік повітря | 450 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | ширина — 33,5 см, висота — 71 см, глибина — 44 см |
| Потужність нагрівання | 3,22 кВт |
| Довжина напірної труби | 150 см |
| Холодоагент | екологічний R290 |
| Потужність охолодження | 4,10 кВт |
| Потужність осушення (функція зниження вологості) | 36 л/24 ч |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Діапазон температур охолодження | 15-31°C |