




617 ₴
Площинний садовий сучкоріз з храповим механізмом або великий секатор - відмінне рішення для обрізки товстих гілок. Стане корисним помічником в інвентарі інструменту будь-якого садівника.
Робота стає набагато легше, завдяки потужним лез з високолегованої сталі з п'яти ступінчастим храповим механізмом. Ріже живого товсту гілку (до 40 мм) без особливих зусиль. Храповик збільшує докладені зусилля в п'ять разів! Ви менше втомлюєтеся і швидше справляєтеся з роботою.
Легкі і міцні алюмінієві ручки не обтяжують інструмент. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості підвищують надійність всієї конструкції.
Комфорт під час роботи забезпечують зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці і гарантують надійний хват.
Спробуйте обрізати свій сад з цим сучкорізом, і Ви будете здивовані, наскільки це зручно і швидко!
Після використання рекомендується очистити леза від деревного соку і протерти насухо. Потім змастити їх будь-яким машинним маслом.
| Загальна довжина | 750 мм |
|---|---|
| Довжина леза | 100 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал леза | сталь |
| Матеріал рукояток | алюміній |
| Вага | 1,350 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Гілкоріз |