






549 ₴
Сучкоріз садовий для обрізки гілок 730 мм INTERTOOLT-1112
Гілкоріз (гілкоріз) без особливих зусиль справляється з жорсткою, твердою деревиною. Оснащений редуктором, який у багато разів збільшує ріжучі зусилля! Завдяки цьому гілкоріз справляється з гілками діаметром до 40 мм!
Особливості
Гілкоріз при своїх значних габаритах не стомлює, виготовлений з міцного алюмінію. Не гнеться і не деформується завдяки ребрам жорсткості на ручках.
Сам секатор сучкорізи з гострою заводський заточкою, не стирається і здійснює швидкий, потужний рез. Виготовлений з високоякісної сталі, довго залишається гострим і не схильний до руйнування.
| Загальна довжина | 730 мм |
|---|---|
| Довжина леза | 75 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал леза | сталь |
| Матеріал рукояток | алюміній |
| Вага | 1,300 кг |
| Обсяг | 0,004988 куб. м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина леза | 75 мм |
| Тип інструменту | Садові секатори |