




399 ₴
| Загальна довжина | 680 мм |
|---|---|
| Довжина леза | 95 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал леза | сталь |
| Матеріал рукояток | алюміній |
| Вага | 1,050 кг |
| Обсяг | 0,005108 куб. м |
Інструмент INTERTOOL представлений на українському ринку з 1999 року. Дана торгова марка робить інструмент доступним але не поступається в якості більш дорогих брендів. Весь інструмент маркується логотипом, зареєстрованим в більш ніж 20 країнах світу. Модельний ряд продукції регулярно поповнюється і оновлюється, пропонуючи все більш якісний і ефективний інструмент для клієнтів INTERTOOL.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |