

1 119 ₴
Набір торцевих 12-гранних головок SPLINE 1/2" 8-32 мм на планці Silver S11217
Комплект торцевих головок для роботи з широким діапазоном кріплення, виготовлені із загартованої хромо-ванадієвої сталі, мають високу міцність і довговічність.
Полірована поверхня захищає від корозії та полегшує догляд. В комплект входить зручна планка для зберігання та швидкого доступу до голівок.
Характеристики:
Комплектація (16 шт.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Spline |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 16 шт. |
| Стан | Новий |