



8 510 ₴
Піскоструминний пристрій напірного типу Bass Polska BP-4251 призначений для очищення та обробки поверхонь, видалення старих покриттів за допомогою абразивного струменя під тиском. Спроектований для використання з екологічними абразивними матеріалами, такими як кварцовий пісок, скляні кульки та сода. Підходить для очищення металу, дерева, гуми, скла, хрому та інших матеріалів. Ефективно видаляє жир, бруд, іржу, стару фарбу і лак без ризику пошкодження поверхонь.
Об’єм бака 25 л дозволяє досить довго працювати без вимушених зупинок, а робочий тиск 8 Бар - ефективно очищати навіть сильно забруднені поверхні. Спрямований струмінь абразиву забезпечує ретельне очищення щілин, кутів й інших важкодоступних місць. Завдяки компактному розміру, колесам і ручці для перенесення цей мобільний піскоструминний апарат зручний у експлуатації та транспортуванні.
Краще розібратися в особливостях конструкції та роботи піскоструминних апаратів допоможуть відповіді на запитання.
Залежно від принципу подачі абразиву, виділяють 2 основних типи піскоструминних апаратів:
Зазвичай потрібен компресор з продуктивністю не менше 300–500 л/хв і тиском 6–10 Бар.
Найчастіше використовуються:
Оптимальний об’єм бака піскоструминного апарата залежить від обсягу і типу робіт, які ви плануєте виконувати:
Важливі такі характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,7 кг |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Робочий тиск | 8 Bar |
| Швидкість потоку повітря | 165 л/хв |
| Здатність | 25 л |
| Температура | + 5 - +40 °C град |
| Транспортні розміри | 76x26x27 см |
| Транспортна вага | 18 кг |