







90 150 ₴
Переваги Gölz TS250:
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Алмазний диск | Ø250 мм |
| Довжина різання: Макс | 980 мм (1140 мм) |
| Дыра | 25,4 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Годувати | Вручну |
| Максимальна глибина різання | 65 мм |
| Потужністю | 1,3 кВт |
| Напруга | 230 В, 50 Гц |
| Розмір таблиці | 1140×480 мм |
| Розміри обладнання (L×W×H) | 1640×540×1299 мм |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Транспортні колеса | Да |
| Чиста/Валова вага | 72 кг |