






223 920 ₴
Каменеріз Gölz MS700A - потужна пилка для різання алюмінієвих блоків з паралельною напрямною ріжучої головки.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Алмазний диск | Ø700 мм |
| Водяний насос | Да |
| Довжина різання: Макс | 650 мм (робоча висота 280 мм) 650 мм (робоча висота 280 мм)/700 мм (робоча висота 50 мм) |
| Дыра | 30 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна глибина різання | 280 мм |
| Потужністю | 2,2 кВт |
| Напруга | 230 В, 50 Гц |
| Розмір таблиці | 510×540 мм |
| Розміри обладнання (L×W×H) | 1630×760×1600 мм |
| Швидкість обертання | 1450 об./хв |
| Транспортні колеса | Немає |
| Чиста/Валова вага | 125 кг |