







283 550 ₴
Стрічкова пила по каменю GÖLZ MB500
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота робочого столу | 780 мм |
| Довжина стрічки | 3850 мм |
| Довжина різання: Макс | 605 мм |
| Максимальна глибина різання | 500 мм |
| Потужністю | 2,2 кВт |
| Напруга | 230 В, 50 Гц |
| Розмір таблиці | 710×1000 мм |
| Розміри обладнання (L×W×H) | 1000×940×1860 мм |
| Транспортні колеса | Ø 160 мм |
| Чиста/Валова вага | 174 кг |