








146 990 ₴
Бензиновий генератор MAST GROUP YH21000 має номінальну потужність 18 кВт і є надійним джерелом для постійного і резервного енергозабезпечення приватних, комерційних, промислових і комунальних об’єктів різного типу. Генерує вихідну напругу 230 В.
Оснащений потужним двоциліндровим чотиритактним двигуном з повітряним охолодженням, який забезпечує стабільну безперервну роботу генератора до 6 годин. Завдяки альтернатору з мідною обмоткою і автоматичному регулятору напруги, генератор подає електроенергію високої якості, без перепадів і перебоїв. Датчики рівня палива і мастила дозволяють контролювати роботу приладу, а захист від перевантаження і низького рівня мастила забезпечують його безпроблемну експлуатацію і тривалий термін служби. В комплекті з генератором поставляються газова плитка Orcamp CK-505 та картридж газовий Pegas 400 мл. Замовити цей потужний бензиновий генератор з комплектом можна на з доставкою по Україні.
Представлений генератор забезпечить стабільну та рівномірну подачу електроенергії, а прилади у комплекті будуть надзвичайно корисними у різних випадках життя.
Бензиновий генератор MAST GROUP YH21000
Портативна газова плитка Orcamp CK-505
Картридж газовий Pegas 400 мл
Підходить для всіх поширених газових плит та газових пальників.
Вміст: 227 г/400 мл.
Прочитайте відповіді на часті запитання користувачів про особливості бензинових генераторів.
Щоб точно вирахувати потрібну потужність генератора, необхідно знати сумарну споживану потужність усіх наявних у магазині електроприладів. Якщо брати середні показники, для маленького магазину підійде генератор потужністю 5 кВт, для середнього - 5-10 кВт, для великого магазину потрібний генератор з потужністю від 10 до 20 кВт.
Якщо ви плануєте вмикати генератор час від часу на декілька годин, рекомендуємо вибрати бензиновий. Якщо потрібна тривала щоденна подача електроенергії, то однозначно дизельний.
До основних переваг бензинових генераторів відносяться:
Тривалість безперервної роботи бензинового генератора залежить від моделі та навантаження на нього. В середньому це 4-8 годин.
Стабілізатор напруги - це модуль, який підтримує стабільність вихідної напруги генератора. Якщо ви плануєте підключати чутливі до коливань прилади, стабілізатор напруги є обов’язковим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 320/350 кг |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Датчик рівня палива | Да |
| Макс. Сила | 20 кВт |
| Напруга | 230 V |
| Обмотка | Мідь |
| Загальні розміри | 1250x880x1055 мм |
| Об'єм оливи | 3,5 л |
| Об'єм паливного бака | 32 л |
| Витрата палива (у разі безперервної роботи) | 300 мл/1кВт·ч |
| Стабілізатор ATS | Да |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електричний стартер |
| Паливо | Бензин |
| Частота | 50 Гц |
| Годинник роботи | Шестий рік |