



54 030 ₴
Транспортний набір WL12+WF12 — це ефективне рішення для переміщення важких вантажів, що забезпечує їх безпечне транспортування та мінімізує ризик пошкодження. Завдяки рівномірному розподілу ваги на роликах і рівнях поверхні платформи, вантаж захищених від ударів та вібрацій під час переміщення.
Набір компонентів з двох частин:
Цей набір значно полегшує транспортування важких об'єктів, зменшуючи фізичні зусилля та підвищуючи безпеку під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота Груз | 110 мм |
| Вантажопідйомність | 12 000 кг |
| Діаметр опорної поверхні | Ø155 мм |
| Кількість роликів | WL12 — 12 штук, WF12 — 12 штук |
| Розміри | WF12 — 380x710 мм |
| Розмір ролика | WL12 — 80x80 мм, WF12 — 80x80 мм |
| Регульована ширина бігової платформи | Внутрішній WL12: 50-1300 мм, зовнішній WL12: 630-1880 мм |
| Кут обертання | ± 90 |