







25 499 ₴
Генератор інверторний бензиновий 3/3.3 кВт, 220 В, 11 л, ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1333
Генератор бензиновий інверторний - надійне джерело електроенергії для побутового та професійного використання
Виробляє синусоїдальний вихідний сигнал, що робить його ідеальним для живлення чутливої електроніки та обладнання: комп'ютера, ноутбука, телевізора, опалювального котла, водяного насоса та ін.
Має компактні габарити, конструкцію закритого типу і є малошумним (68 дБа).
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 482 мм |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 11 л |