
14 449 ₴
Генератор бензиновий 2.8/3 кВт, 220 В, 15 л, електро+ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1131
Бензиновий генератор може використовуватися як основне або додаткове джерело електроенергії і здатний живити електроприлади загальною потужністю до 2800 Вт.
З таким пристроєм не страшні відключення електроенергії, ви завжди зможете живити лампочки освітлення, холодильник, комп'ютер, ноутбук або водяний насос опалення.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |