




546 ₴
Пояс слюсарний 8 кишень ULTRA 7425312
Призначено сумку на пояс для розміщення різних ручних інструментів при роботі. Зручний спосіб тримати необхідні інструменти під рукою під час монтажних робіт.
Пояс виготовлений з високоміцного водовідштовхувального поліестеру 1680D і має 8 кишень різного розміру, що дозволяє зберігати в ньому велику кількість інструменту в необхідному порядку.
Характеристики:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень/кишень | 8 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |