



24 020 ₴
Піскоструминна камера Holzmann SK220_230V - це компактний пристрій для обробки матеріалів абразивом під тиском, об’єм робочої зони якого становить 220 л. Верхнє завантаження дає змогу зручно встановити камеру без зазорів по боках. Інжекторний принцип роботи дозволяє обробляти делікатні матеріали (скло, дзеркала тощо) без ризику їх пошкодження. Максимальне навантаження на решітку - 60 кг, максимальна кількість абразиву - 32 кг. Камера може працювати з абразивними матеріалами з розміром фракцій 0,12-0,25 мм.
В стандартну комплектацію входить піскоструминний пістолет з 4 змінними насадками, яка мають сопла 4, 5, 6, 7. Завдяки цьому можна регулювати напрямок і силу абразиву. Велике оглядове вікно і LED-освітлення робочої зони забезпечують надійний контроль процесу обробки. Ця камера піскоструйне очищення виконує з високою якістю та ефективністю і є відмінним варіантом для майстерень з обмеженим робочим простором.
Про піскоструминні камери і їх особливості читайте у відповідях на поширені запитання.
Вирізняють 2 основні типи піскоструминних камер:
В піскоструминній камері обробка здійснюється у закритому середовищі, що запобігає розлітанню абразиву і пилу. Ручний піскоструминний апарат використовується на відкритому просторі і вимагає використання захисного костюма та вентиляції.
Для роботи зі склом підійде інжекторна піскоструминна камера. Рекомендується працювати при низькому тиску (до 4 Бар).
При виборі потрібно враховувати:
Робочий тиск і продуктивність компресора повинні відповідати технічним характеристикам піскоструминної камери. Для інтенсивних, довготривалих робіт потрібний гвинтовий компресор, для невеликих обсягів робіт підійде поршневий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бардачок | Ø 175 мм |
| Вага | 43,5/47,5 кг |
| Завантажувальний отвір | 860x410 мм |
| Макс. кількість абразиву | 32 л |
| Навантаження на решітку | до 60 кг |
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Розміри | 905x620x1390 мм |
| Розмір абразивного матеріалу | 0,12 - 0,25 мм |
| З'єднання зі стисненим повітрям | 1/4' (тип ЕС) |
| Транспортні розміри | 895x730x145 мм |