






138 080 ₴
Автоматичний двостійковий підйомник REDATS L-220 з вантажопідйомністю 4 тонни, міцною, надійною конструкцією та швидким підйомом і опусканням буде відмінним вибором для автосервісів з великим потоком автомобілів. Підходить для обслуговування не лише легкових автомобілів, а й мікроавтобусів та легкої комерційної техніки. Нижня балка висотою 9 см дозволяє зручно працювати з низькими авто. Максимальна висота підйому становить 193 см. Максимальна ширина автомобіля - 2500 мм. Складані стрічки підйомника дають змогу ефективно обслуговувати довгі авто.
Підйом займає усього 55 с, опускання - 25 с. Електродвигун потужністю 2,2 кВт і проста панель керування (підйом, опускання, опускання в нижнє положення) роблять цей автопідйомник для СТО надзвичайно зручним і легким у використанні.
Перегляньте відповіді на поширені запитання про автомобільні підйомники та їх експлуатацію.
Існує кілька основних типів автомобільних підйомників:
Основна відмінність полягає в принципі дії. Електромеханічні підйомники для підйому автомобіля використовують електродвигун, редуктор і гвинтову передачу. Електрогідравлічні використовують двигун для запуску гідравлічного насоса, який створює тиск рідини в циліндрах, внаслідок чого авто піднімається.
Важливі такі параметри:
Двостійкові підйомники зазвичай мають вантажопідйомність від 3 до 5 тонн. Цього достатньо для обслуговування легкових авто і легкої комерційної техніки.
Сучасні моделі можуть оснащуватися такими системами безпеки:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 580 кг |
| Максимальна висота підіймальній силі | 9 - 193 см |
| Напруга | 400 В |
| Корисне навантаження | 4000 кг |
| Час повністю опускатися | 25 стор. |
| Час повністю піднятися | 55 стор. (на російській) |
| Запобіжний вимикач | Да |
| Розміри | ШxH — 3365x2824 мм |
| Розмах лапи | 620 — 1260 мм |
| Розмір основи колонки | 380x450 мм |
| Сила | 2,2 кВт |
| ipити | Нижній |
| Складані лапи | Да |
| Тип | Автоматично |
| Товщина заповнення | 30 см |