

299 ₴
Пневматичний фарборозпилювач HVLP MINI, форсунка 0,8 мм, верхній пластиковий бачок 125 мл, 3 бар Profline 77101
Міні-краскопульт призначений для точних фарб, тонування, лакування та фарбування невеликих деталей. Технологія HVLP забезпечує економічну витрату лакофарбових матеріалів та високу ефективність перенесення фарби на поверхню. Підходить до роботи з більшістю ЛКМ.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.125 л |
| Витрата повітря | 230 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Стан | Новий |